چرا بریتنی اسپیرز موهای سرش را تراشید؟

بریتنی اسپیرز (Britney Spears) خواننده، ترانه‌سرا و هنرپیشه معروف آمریکایی است که در دوران نوجوانی خود به یکی از پرطرفدارترین خواننده‌ها تبدیل شده بود. اما چند سال بعد از معروف شدن، به ناگهان با یک بیماری افسردگی مواجه و مدتی از صحنه دور شد.

بریتنی اسپیرز در سال ۲۰۰۷ و در حین بیماری افسردگی خود به یک سالن زیبایی مراجعه کرد و موهای سرش را کاملاً تراشید و بر روی بدنش خال‌کوبی‌هایی نیز انجام داد. در آن زمان بریتنی از همسرش کوین فدرلاین جدا شده بود و دوران افسردگی خود را پشت سر می‌گذاشت و بدون آنکه بیماری‌اش را درمان کند از یک مرکز توان‌بخشی بیرون آمده بود. او حتی اجازه نداشت فرزندان خود را بدون اجازه ملاقات کند و همه این مسائل بر روی او فشار بیشتری به وجود آورده بود.

بعدها آرایشگر و تتو کار او در مورد حال و وضع بریتنی اسپیرز در آن روزها مصاحبه‌ای انجام داده است؛ او در پاسخ به اینکه چرا بریتنی موهای سرش را تراشید گفت: ” آن شب بریتنی حال‌وروز خوبی نداشت و می‌گفت نمی‌خواهم هیچ‌کس هیچ‌کس سرم را لمس کند؛ نمی‌خواهم هیچ انسانی موهایم را لمس کند. حالم از آدم‌های که بر روی موهایم دست می‌کشند به هم می‌خورد”.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.