چند راز هیجان‌انگیز در مورد گروه برادران جوناس

گروه برادران جوناس، جوناس برادرز jonas Brothers یک گروه از پسران آمریکایی است که در سال 2008 در کانال دیزنی آغاز به کار کرد و اولین آلبوم خود را منتشر نمود. بعد از 4 آلبوم ، یک برنامه تلویزیونی و فیلم Camp Rock این گروه منحل شد! حالا دوباره آن‌ها بازگشته‌اند؛ بنابراین بهترین زمان است که در مورد حقایق و واقعیت‌های این گروه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

Jonas Brothers یک گروه موسیقی پاپ راک آمریکایی است که بعد از حضور در شبکه تلویزیونی دیزنی محبوبیت پیدا کردند. این گروه شامل سه برادر به نام‌های کوین جوناس، جو جوناس و نیک جوناس می‌باشد. این سه بردار توانسته‌اند با موسیقی‌ها و آلبوم‌های خود جایزه‌های مهمی درزمینهٔ موسیقی به دست بیاورند.

4  آلبوم معروف این سه برادر

  • 2006 It’s About Time
  • 2007 Jonas Brothers
  • 2008 A Little Bit Longer
  • 2009 Lines, Vines, and Trying Times

گروه برادران جوناس در سال 2013 برای انجام فعالیت‌های شخصی و فردی ازهم‌پاشیده شد و حالا بعد از  چند سال دوباره گرد هم جمع شده‌اند.  پس از گذشت شش سال از انجام کارهای انفرادی خود، کوین، جو و نیک جوناس مجدداً برای انتشار آلبوم جدیدی با نام “Happiness Begins” جمع شدند. آن‌ها همچنین مستند جدیدی را در آمازون با عنوان  “در جستجوی خوشبختی” ارائه داده‌اند که در آن  به تمام جزئیات زندگی برداران جوناس از کودکی تا زمان معروفیت؛ زمانی که از هم جدا بودند و درنهایت  دورهم جمع شدن آن‌ها بعد از 6 سال می‌پردازد. طبق  گفته‌ها، نیک دلیل جدایی گروه از هم بود؛ زیرا می‌خواست کارهای موسیقی‌اش را به‌صورت انفرادی ادامه دهد.

آیا می‌دانستید برادران جوناس یک برادر کوچک نیز دارند؟

فرانکی جوناس برادر چهارم برادران جوناس است که از برادران دیگر کوچک‌تر می‌باشد و تا میزان زیادی از کانون توجه دور مانده است.  او در یکی از آهنگ‌های نیک در حال نواختن گیتار، حضورداشته و نشان می‌دهد ظاهراً استعداد موسیقی خوبی دارد.  فرانکی در پایان مستند در جست‌وجو خوشبختی گفت: ” من هوادار شماره یک آن‌ها هستم و از موسیقی آن‌ها لذت می‌برم”.

حقایق ازدواج گروه برادران جوناس

در این بخش به برخی واقعیت‌های مهم  درباره کوین 31 ساله ، جو 29 ساله و نیک 26 ساله  و همسرشان می‌پردازیم.

کوین در سال 2007 با همسر خود ، دانیل دیدار کرد. درحالی‌که هر دو به طور جداگانه با خانواده خود در باهاما و در تعطیلات بودند. آن‌ها دو سال بعد در سال 2009 نامزد شدند و در همان سال ازدواج کردند.

سوفی ترنر ، ستاره “بازی تاج و تخت” برای اولین بار با همسرش جو جوناس در اینستاگرام ارتباط برقرار کرد. سوفی ترنر در یکی از مصاحبه های خود گفت: “ما دوستان مشترک زیادی داشتیم و آن‌ها سعی می‌کردند ما را به هم معرفی کنند.”

“ما در اینستاگرام همدیگر را دنبال می‌کردیم و او یک روز خوب به من پیام داد  و از من خواست با او قرار بگذارم”.  این زوج در 1 مه 2019 در یک مراسم غافلگیرانه در لاس وگاس ازدواج کردند.

نیک جوناس از طریق رسانه‌های اجتماعی با “پریانکا چوپرا” ستاره هندی در توییتر تماس گرفت. روند  ملاقات‌ها و اشنایی آن‌ها سریع ادامه پیدا کرد و سپس در سال 2018 در مراسم بزرگی ازدواج کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.