خبر بد برای طرفداران ریحانا : خبری از آلبوم جدید نیست

روبین ریانا فنتی معروف به ریحانا ، خواننده اهل باربادوس که علاوه بر خوانندگی، در زمینه‌های طراحی لباس و برند لوازم‌آرایشی Fenty Beauty نیز فعالیت دارد. این خواننده معروف و مشهور مدت‌ها است که از صحنه موسیقی و خوانندگی دور شده و قصد ندارد آلبوم جدید خود را روانه بازار کند.

طرفداران ریحانا بعد از مدت‌ها غیبت، منتظر آلبوم و موسیقی جدید این خواننده هستند؛ اما ریانا به‌زودی قصد انتشار آلبوم جدید را ندارد. این خواننده به‌تازگی پروژه جدیدی در زمینه نوشتن یک کتاب را فاش کرده است. این کتاب به نوع زندگی‌نامه بصری او به حساب می‌آید که حاوی بیش از 1000 تصویر از این ستاره است.

ریحانا خواننده معروف آهنگ Umbrella در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد: ” برای اشتراک گذاشتن این مجموعه بی‌نظیر از تصاویر، بسیار هیجان‌زده‌ام. از عکاسان و هنرمندان بااستعدادی که در این زمینه با من همکاری کردند بسیار سپاسگزارم. ما بیش از پنج سال است که روی این کتاب کار می‌کنیم و واقعاً خوشحالم که توانستم درنهایت آن را با همه به اشتراک بگذارم. “

این کتاب از کودکی ریانا در باربادوس گرفته تا تورهای جهانی او، از لحظه‌های به‌یادماندنی این خواننده در رویدادهای مد جهان گرفته تا وقت‌گذرانی‌های خصوصی با دوستان و خانواده را به تصویر می‌کشد. درواقع این کتاب عکس‌های  حرفه ای و خصوصی ریانا از زندگی‌اش به‌عنوان یک نوازنده، مجری، طراح و کارآفرین را به نمایش می‌گذارد.

بازخورد هواداران ریحانا در توییتر

یکی از طرفداران ریحانا در توییتر نوشت: “من یک طرفدار واقعی ریانا هستم و به هر کاری که او می‌کند؛ احترام می‌گذارم. اما به‌عنوان یک طرفدار از او یک موسیقی ناب می‌خواهیم”

یکی دیگر گفت: “ارائه یک کتاب، یک خط لوازم‌آرایش، یک مجموعه مد لباس‌ و…. او در همه‌جا هست و ما انتظار داریم یک آهن زیبا از او بشنویم”

 یقیناً طرفداران ریحانا صبرشان لبریز شده است و واقعاً به یک موسیقی جدید از او احتیاج دارند. بااین‌حال، ما مطمئن هستیم که این آهنگ ارزش انتظار کشیدن را خواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.