سلنا گومز در مراسم American Music Awards سال ۲۰۱۹ اجرا خواهد داشت

این خواننده معروف که به تازگی دو آهنگ زیبا از او منتشر شده است؛ اواخر همین ماه در American Music Awards 2019 اجرا خواهد داشت.

روز جمعه (۱ نوامبر) dick clark productions و ABC اعلام کردند که سلنا گومز در جشنواره جوایز موسیقی آمریکایی ۲۰۱۹ برای اجرا تلویزیونی موسیقی جدید خود، روی صحنه می‌رود.

این اجرا اولین اجرا زنده تلویزیونی سلنا در دو سال گذشته است. البته سلنا گومز با این صحنه‌ها احساس غریبی ندارد؛ زیرا در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ نیز اجراهای زنده در تلویزیون داشته است و با این محیط آشنایی دارد.

در اواخر ماه اکتبر این خواننده دو آهنگ زیبا و جنجالی “Lose You to Love Me” و “Look At Her Now را ارائه داد. به نظر می‌رسد که هر دو آهنگ از ارتباط و رابطه عاشقانه او با دوست‌پسر سابقش جاستین بیبر الهام گرفته شده است.

همان‌طور که می‌دانید سلنا و جاستین مدتی باهم در ارتباط بودند؛ اما رابطه آن‌ها به سرانجام نرسید و جاستین بیبر بعد از مدتی از هیلی بالدوین مدل آمریکایی خواستگاری کرده و با تازگی عکس‌های زیادی از مراسم ازدواج رسمی آن‌ها منتشر شده است که هم‌زمان با ارائه آهنگ‌ها جدید سلنا بوده و همین امر به شایعات شدت زیادتری بخشیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.